Upravit stránku

7 dní Peugeot pro profesionály: výhodné ceny a servis zdarma

Všichni, kdo využívají užitkové vozy k podnikání, by měli zpozornět. V termínu od 17.9. do 23.9. 2018 na vás čeká skvělá akce 7 dní Peugeot pro profesionály a možnost získat užitkový vůz za výhodnou cenu.

V těchto dnech pro vás máme otevřeno i o víkendu, a to 22.9. 8-16 h a 23.9. od 8-16 h.

Akce se týká užitkových automobilů, které vám každý den pomáhají převést materiál, rozvážet zaměstnance nebo dovážet zboží zákazníkům.  A jako bonus POUZE v našem centru užitkových vozů přidáváme 1 rok servisu zdarma navíc.  Vaše servisní smlouva Optiway bude prodloužena a vy tím získáte servis na 4 roky ZCELA ZDARMA

Zajímá vás také nabídka osobních vozů Peugeot? Pak si prohlédněte nabídku 7 dní Peugeot, v rámci které si můžete pořídit osobní vozy za výhodné ceny.

Peuget Boxer Furgon

Odolný a úsporný vůz, navržený ve třech různých verzích, se přizpůsobí vaší profesi. Nabízí několik typů karoserií různých rozměrů. Peugeot Boxer Furgon jednoduché ovládání, účinné bezpečnostní prvky pro podporu řízení a nový design přední části, díky které budete na svůj firemní vůz pyšní.

Peugeot Expert

Nový užitkový Peugeot Expert má ve výbavě moderní efektivní motory, které vám usnadní každodenní práci. Je vhodný pro každou profesi a vybrat si jej můžete z několika variant karoserií, například z polocombi nebo devítimístné verze kombi. Objem přepravního prostoru může být až 5,1 m3.

Peugeot Partner Furgon

Nový model se chlubí velkými technologickými i designovými změnami. Má moderní výbavu, mobilní připojení a širokou řadu výkonných motorů. Se spoustou chytrých doplňků, jako je připojení mobilního telefonu s dotykovou obrazovkou nebo zadní kamera a parkovací asistent, je vozem, který ke svému podnikání prostě potřebujete.

Objednejte si testovací jízdu na 7 dní Peugeot pro profesionály v Olfin Car PALACE

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.