Upravit stránku

7 dní Peugeot pro profesionály: výhodné ceny a servis zdarma

Všichni, kdo využívají užitkové vozy k podnikání, by měli zpozornět. V termínu od 16.4. do 22.4. 2018 na vás čeká skvělá akce 7 dní Peugeot pro profesionály.

Akce se týká užitkových automobilů, které vám každý den pomáhají převést materiál, rozvážet zaměstnance nebo dovážet zboží zákazníkům. Přijďte k nám do Olfin Car PALACE, ukážeme vám je se vším všudy a vytvoříme pro vás jedinečnou nabídku. 

V rámci akce 7 dní pro profesionály získáte vůz za výhodnou cenu a servisní smlouvu Optiway se servisem na 3 roky/ 90 000 km zdarma!

Peugeot Boxer Furgon

Odolný a úsporný vůz, navržený ve třech různých verzích, se přizpůsobí vaší profesi. Nabízí několik typů karoserií různých rozměrů. Peugeot Boxer Furgon jednoduché ovládání, účinné bezpečnostní prvky pro podporu řízení a nový design přední části, díky které budete na svůj firemní vůz pyšní.

Peugeot Expert

Nový užitkový Peugeot Expert má ve výbavě moderní efektivní motory, které vám usnadní každodenní práci. Je vhodný pro každou profesi a vybrat si jej můžete z několika variant karoserií, například z polocombi nebo devítimístné verze kombi. Objem přepravního prostoru může být až 5,1 m3.

Peugeot Partner Furgon

Kvality Peugeot Partner prověřilo 18 let na trhu. Nový model se chlubí velkými technologickými i designovými změnami. Má moderní výbavu, mobilní připojení a širokou řadu výkonných motorů. Se spoustou chytrých doplňků, jako je připojení mobilního telefonu s dotykovou obrazovkou nebo zadní kamera a parkovací asistent, je vozem, který ke svému podnikání prostě potřebujete.

Objednejte si testovací jízdu na 7 dní Peugeot pro profesionály v Olfin Car PALACE

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.