Upravit stránku

Nejrychlejší akce v dějinách Olfin Car PALACE. Bleskový týden Opel!

Málokdy vás některá akce potěší jako právě tato. Vozy Opel již za 75 % ceny pro všechny zákazníky! V Olfin Car PALACE pro vás od 21.-27. května chystáme Bleskový týden Opel! Všechny vozy vám rádi předvedeme a nabídneme vám nejvýhodnější financování. Výhodné slevy a výhody získáte pouze v těchto dnech.

V těchto dnech pro vás budeme mít otevřeno také v sobotu  od 8 do 16 hodin a neděli od 8 do 14 hodin.

Bleskový týden Opel

Během Bleskového týdne si přijďte pro tyto výhody

  • Vybrané originální příslušenství Opel se slevou až 50 %
  • Financování s 0% navýšením od Opel Finance*
  • 5 let záruka zdarma**

Opel Corsa

Opel Corsa v novém je sofistikovaná a zároveň velmi elegantní a stylová. Svou výbavou navozuje luxusní atmosféru a její prémiové materiály a prvky jsou nejlepší ve své třídě. Motory Corsy jsou navržené tak, aby snižovaly spotřebu paliva. Corsa je proto perfektní parťák do města i na venkov. 

Opel Corsa

Opel Crossland X

Crossland X

Po vozech, jako je Crossland X, roste v posledních měsících poptávka. Jde totiž o městský crossover s velkorysým zavazadlovým prostorem. Navíc vám neudělá ostudu ani svým designem. Je pohodlný pro sezení i na řízení a záda vám bude krýt i prémiová služba Opel OnStar, jejíž vyškolení operátoři jsou připravení vám pomoci 24 hodin denně v jakékoliv situaci. 

Opel Astra

Astra je model, který si musíte zamilovat. Její vnější design je prostě kouzelný. Má ostré linie, uhrančivé křivky a celý vzhled podtrhují výrazné ráfky. Ani jízdní vlastnosti ale nejsou k zahození. Řidiči i posádka navíc ocení chytré doplňky, jako je třeba difuzér, držák telefonu i ergonomická sedadla. Nabízí toho však mnohem víc.

Opel Astra

Opel Vivaro

Opel Vivaro

Připraven pro plnění všech vašich pracovních úkolů. Vybrat si můžete navíc dvě, tři, nebo až devět míst k sezení. Navolit si jej můžete také jako Van, Dvojkabinu Crew Van či Combi. Opel Vivaro je prostě pomocníkem, který bude takový, jaký budete chtít vy. 

* Nabídka financování je určena pro podnikatele, nabídku pro spotřebitele vám sdělíme.
** Dvouletá výrobní zákonná záruka a dále tříletá smluvní záruka Opel.

Kontaktujte naše prodejce:

Objednejte si testovací jízdu na Bleskové dny Opel

    Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.