Upravit stránku

Takhle levně Opel jen tak neseženete. Přijďte na akci Opel 500

Právě teď je ideální chvíle na koupi nového auta. V rámci akce Opel 500 jsme pro vás totiž připravili špičkové vozy Opel se slevou až 215 000 Kč! V autosalonu Olfin Car PALACE v Hradci Králové akce probíhá od 17.9. do 23.9.2018! Automobily vám předvedeme a nabídneme vám to nejlepší vybavení. 

V těchto dnech pro vás máme otevřeno i o víkendu, a to 22.9. 8-16 h a 23.9. od 8-16 h.

Ale pozor, vozů je jen 500, proto příliš neváhejte! 

Opel 500

Navíc získáte zdarma: 

  • Zimní pneumatiky při financování Opel Finance zdarma
  • Slevu na vybrané příslušenství Opel až 50 %
  • pětiletou záruku zdarma (douletá výrobní zákonná záruka a dále tříletá smluvní záruka Opel)

Těšte se na tyto vozy

Opel Astra

Astra je kompaktní vůz, vynikající svým vnitřním prostorem i technologiemi pro lepší řízení. Vlajková loď Opelu nevyniká pouze po designové stránce. Široké jsou i možnosti příslušenství, ať už jde o střešní nosiče, střešní box nebo organizéry zavazadlového prostoru. Opel Astra je auto pro každého, kdo miluje design a prémiovou výbavu.

Opel Crossland X

Opel Crossland X

Po vozech, jako je Crossland X, roste v posledních měsících poptávka. Jde totiž o městský crossover s velkorysým zavazadlovým prostorem. Navíc vám neudělá ostudu ani svým designem. Je pohodlný pro sezení i na řízení a záda vám bude krýt i prémiová služba Opel OnStar, jejíž vyškolení operátoři jsou připravení vám pomoci 24 hodin denně v jakékoliv situaci. 

Opel Zafira

Tento až 7místný vůz kombinuje všestranné odkládací prostory a luxusní interiér. Pro Zafiru můžete vybrat celou paletu výkonných německých motorů. Vyšperkujte si vlastní Opel Zafira podle svého vkusu. I v dalším vybavení, jako jsou styling sady, ráfky a pneumatiky, se můžete pořádně vyžít

Opel Zafira

Opel Vivaro

Opel Vivaro je ztělesněnou úsporností, schopností a spolehlivostí. Má skvělý výkon, velkorysý prostor a vysoký komfort pro posádku. Vivaro nám svými širokými možnostmi ukazuje, že je skvělou volbou pro každého profesionála. I vy si pro své potřeby najdete to pravé Vivaro.

Kontaktujte naše prodejce:

Zajímá vás cokoliv ohledně akce Opel 500? Napište nám

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.