Upravit stránku

Pouze v listopadu mimořádné slevy a další skvělé benefity

Opel Ihned

Dnes vyberete, zítra odjedete!

Právě teď je ideální chvíle na koupi nového auta. V rámci OPEL IHNED jsme pro Vás totiž připravili špičkové vozy Opel za skvělé ceny! Automobily Vám předvedeme a nabídneme to nejlepší vybavení. Ale pozor, příliš neváhejte, akce platí pouze v listopadu! V rámci akce můžete navíc získat:

  • Zimní pneumatiky ZDARMA, * při financování Opel Ihned
  • Originální střešní nosič v hodnotě až 5000 Kč ZDARMA
  • Kredit na servisní služby ve výši až 12 000 Kč (platí  pro participující dealery Opel při registraci klienta do programu Opel VIP)
  • Vybrané originální příslušenství Opel se slevou až 50 %

Těšte se na tyto vozy

Opel Astra

Astra je kompaktní vůz, vynikající svým vnitřním prostorem i technologiemi pro lepší řízení. Vlajková loď Opelu nevyniká pouze po designové stránce. Široké jsou i možnosti příslušenství, ať už jde o střešní nosiče, střešní box nebo organizéry zavazadlového prostoru. Opel Astra je auto pro každého, kdo miluje design a prémiovou výbavu.

Opel Corsa

Corsa je stylové auto, do kterého se prostě musíte zamilovat. Nabízí atraktivní design i interiér, ze kterého se vám nebude chtít vystoupit. Prvotřídní jsou i materiály, které atraktivitu vozu perfektně dotváří. Opel Corsa vám automobilka nabízí ve 3dveřovém i 5dveřovém modelu.

Opel Mokka X

Opel Mokka X je oblíbený vůz díky svému sportovnímu vzhledu, rozměrům i komfortu při řízení. Má charakter SUV, přitom si však zachovává eleganci. Mezi jeho vybavení patří dotyková obrazovka s chytrými aplikacemi, ergonomická sedadla s lékařským certifikátem nebo pohodlné odemykání pomocí elektronického klíče. Mokka X vám toho ale nabízí ještě mnohem víc.

Opel Vivaro

Opel Vivaro je ztělesněnou úsporností, schopností a spolehlivostí. Má skvělý výkon, velkorysý prostor a vysoký komfort pro posádku. Vivaro nám svými širokými možnostmi ukazuje, že je skvělou volbou pro každého profesionála. I vy si pro své potřeby najdete to pravé Vivaro.

Kontaktujte naše prodejce:

Zajímá vás cokoliv ohledně akce OPEL IHNED? Napište nám

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.