Upravit stránku

31 dní Peugeot pro profesionály: výhodné ceny a servis zdarma

 Všichni, kdo využívají užitkové vozy k podnikání, by měli zpozornět. V termínu od 1.10. do 31.10. máte možnost získat nový užitkový vůz Peugeot za výhodnou cenu a servisem na 3 roky ZDARMA! Pouze v tomto měsíci prodlužujeme servisní smlouvu ze dvou let zdarma na tři. Využít můžete také výhodného financování na úvěr s úrokem 4,5 %.

Akce se týká užitkových automobilů, které vám každý den pomáhají převést materiál, rozvážet zaměstnance nebo dovážet zboží zákazníkům. Pořídit si u nás můžete například Peugeot Boxer již za 474 000 Kč bez DPH! 

Peuget Boxer: Furgon, Šasi i Valník

Odolný a úsporný vůz, navržený ve třech různých verzích, se přizpůsobí vaší profesi. Nabízí několik typů karoserií různých rozměrů. Peugeot Boxer má jednoduché ovládání, účinné bezpečnostní prvky pro podporu řízení a moderní design, díky kterým budete na svůj firemní vůz pyšní. Vybírat můžete z modelů Boxer Furgon, Šasi nebo Valník.

Peugeot Boxer
Peugeot Boxer Furgon
Peugeot Boxer Šasi
Peugeot Boxer Valník

Peugeot Expert

Nový užitkový Peugeot Expert má ve výbavě moderní efektivní motory, které vám usnadní každodenní práci. Je vhodný pro každou profesi a vybrat si jej můžete z několika variant karoserií, například z polocombi nebo devítimístné verze combi. Objem přepravního prostoru může být až 6,1 m3 a délkou ložné plochy až 4,026 m. 

Peugeot Expert
Peugeot Expert Furgon
Peugeot Expert Combi
Peugeot Expert Polocombi

Peugeot Partner

Nový model Peugeot Partner se chlubí ohodnocením užitkového vozu roku 2019 "VAN OF THE YEAR". Má moderní výbavu a širokou řadu výkonných motorů. Se spoustou chytrých doplňků, jako je připojení mobilního telefonu s dotykovou obrazovkou nebo zadní kamera a parkovací asistent, je vozem, který ke svému podnikání prostě potřebujete. 

Peugeot Partner
Peugeot Partner
Nabídky platí od 1. 10. do  31.10. 2019 a jsou určeny podnikatelům.

Objednejte si testovací jízdu na 7 dní Peugeot pro profesionály v Olfin Car PALACE

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.