Upravit stránku

7 dní Peugeot pro profesionály: výhodné ceny a servis zdarma

Všichni, kdo využívají užitkové vozy k podnikání, by měli zpozornět. V termínu od 15.4. do 21.4. 2019 na vás čeká skvělá akce 7 dní Peugeot pro profesionály a možnost získat užitkový vůz Peugeot za výhodnou cenu. 

Akce se týká užitkových automobilů, které vám každý den pomáhají převést materiál, rozvážet zaměstnance nebo dovážet zboží zákazníkům.  A jako bonus v našem centru užitkových vozů získáte servis na 3 roky zcela ZDARMA.

Peuget Boxer Furgon

Odolný a úsporný vůz, navržený ve třech různých verzích, se přizpůsobí vaší profesi. Nabízí několik typů karoserií různých rozměrů. Peugeot Boxer Furgon jednoduché ovládání, účinné bezpečnostní prvky pro podporu řízení a moderní design, díky kterým budete na svůj firemní vůz pyšní.

Peugeot Boxer

Peuget Expert

Nový užitkový Peugeot Expert má ve výbavě moderní efektivní motory, které vám usnadní každodenní práci. Je vhodný pro každou profesi a vybrat si jej můžete z několika variant karoserií, například z polocombi nebo devítimístné verze combi. Objem přepravního prostoru může být až 6,1 m3 a délkou ložné plochy až 4,026m. 

Peugeot Expert
Peugeot Expert Furgon
Peugeot Expert Polocombi
Peugeot Expert Combi

Peugeot Partner

Nový model se chlubí ohodnocením užitkového vozidla roku 2019 "VAN OF THE YEAR". Má moderní výbavu a širokou řadu výkonných motorů. Se spoustou chytrých doplňků, jako je připojení mobilního telefonu s dotykovou obrazovkou nebo zadní kamera a parkovací asistent, je vozem, který ke svému podnikání prostě potřebujete. 

Peugeot Partner
Peugeot Partner

Peugeot Traveller

Peugeot Traveller má nepřehlédnutelný design, motory BlueHDi Euro 6.2, provedení interiéru a komfort na úrovni vozů vyšší třídy. Vybrat si můžete ze tří délek karoserie. V 2. a 3. řadě  jsou sedadla sklopná a dělená 1/3‑2/3, variabilně vyjímatelná, díky nimž lze zadní prostor ve voze velmi snadno upravit podle aktuálních potřeb. Výška vozu je 190 cm, což vás potěší, pokud s ním budete chtít vjet do krytého parkoviště.

Peugeot Traveller
Peugeot Traveller
Nabídky platí od 15. do 21. 4. 2019 a jsou určeny podnikatelům.

Objednejte si testovací jízdu na 7 dní Peugeot pro profesionály v Olfin Car PALACE

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.