Upravit stránku

Centrum pro užitkové vozy

Největší centrum pro užitkové vozy v Královéhradeckém kraji

Jsme partnerem všech profesionálů a jako centrum pro užitkové vozy jsme jediné svého typu v Královéhradeckém a Pardubickém kraji. Na výběr u nás máte z více než 40 skladových užitkových vozů Peugeot a Opel. Vybírat můžete z vozů různých délek, šířek či motorizací. A pokud potřebujete váš vůz upravit dle konkrétních požadavků, žádný problém! Zařídíme přestavbu vozu na míru přesně vašim potřebám.

Naši specialisté Vám vždy poskytnou nabídku na míru a představí možnosti financování. Samozřejmostí je také možnost testovací jízdy. Vůz, spolu s jeho jízdními vlastnostmi, si tak můžete sami vyzkoušet a otestovat přímo v provozu. 

PEUGEOT

Užitkové vozy

OPEL

Užitkové vozy

Kde nás najdete a co pro vás uděláme

  • Zajistíme nové užitkové vozy Opel a Peugeot
  • Zařídíme vám přestavbu užitkových vozů na míru potřebám vaší profese
  • Doporučíme vám nejlepší motorizaci i model vozu tak, aby vám 100% vyhovoval
  • Najdete nás na adrese Na Rybárně 203/5, Hradec Králové, 500 02

Chcete pojízdný chlaďák, autobus či sklopný valník? Vůz přestavíme na míru přesně vašim potřebám.

Pokud potřebujete užitkové vozy se speciální přestavbou, jste u nás správně. V Olfin Car PALACE vám společně s osvědčenými dodavateli zajistíme individuální přestavbu vozu na míru. Na kontě máme řadu úprav. Mezi naše zákazníky patří například Městská policieSÚS Královéhradeckého kraje, Veolia, Sbor dobrovolných hasičů BýšťT-audio a další.

Vozy pro tyto zákazníky jsme ve spolupráci s dodavateli vybavili majáky, oranžovou barvou, kamerovým systémem nebo vnějšími polepy. Dokážeme zajistit přestavbu vozu na chladicí vůz, pojízdnou dílnu/prodejnu, skříňové či plachtové nástavby a další speciální automobily. Velmi zajímavou a nevšední přestavbou byla také přestavba užitkového vozu na autobus. Využít také můžete naše nadstandardní služby, jako je poskytnutí náhradních užitkových asistenčních vozů.

centrum pro užitkové vozy
centrum pro užitkové vozy
centrum pro užitkové vozy
centrum pro užitkové vozy
centrum pro užitkové vozy
1
centrum pro užitkové vozy
centrum pro užitkové vozy
centrum pro užitkové vozy
centrum pro užitkové vozy
centrum pro užitkové vozy
2

Servis pro užitkové vozy

Neméně důležitou součástí péče o váš užitkový vůz je také jeho pravidelný servis, o který se vám rádi postaráme. V Olfin Car Palace jsme nově vybudovali speciální servisní centrum pro servis užitkových vozů. 

Samozřejmostí pro naše servisní centrum je:
  • montážní jáma se zvedákem na užitkové vozy až do hmotnosti 5 tun.
  • Prostory máme výškově přizpůsobené i pro plachtové či skříňové nástavby. 
  • Profesionální přístup.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti