Upravit stránku

Centrum užitkových vozů

Největší centrum užitkových vozů v Královéhradeckém kraji

Jsme partnerem všech profesionálů a jako centrum užitkových vozů jsme jediné svého typu v Královéhradeckém a Pardubickém kraji. Patříme tak mezi vybrané specialisty s certifikací Peugeot Professional a Opel CV.  Na výběr u nás máte z více než 40 skladových užitkových vozů Peugeot a Opel. Vybírat můžete z vozů různých délek, šířek či motorizací. A pokud potřebujete Váš vůz upravit dle konkrétních požadavků, žádný problém! Zařídíme přestavbu vozu na míru přesně Vaším potřebám.

Naši specialisté Vám vždy poskytnou nabídku na míru a představí možnosti financování. Samozřejmostí je také možnost testovací jízdy. Vůz, spolu s jeho jízdními vlastnostmi, si tak můžete sami vyzkoušet a otestovat přímo v provozu. 

PEUGEOT

Užitkové vozy

OPEL

Užitkové vozy

Kde nás najdete a co pro vás uděláme

  • Zajistíme nové užitkové vozy Opel a Peugeot
  • Zařídíme vám přestavbu užitkových vozů na míru potřebám vaší profese
  • Doporučíme vám nejlepší motorizaci i model vozu tak, aby vám 100% vyhovoval
  • Najdete nás na adrese Na Rybárně 203/5, Hradec Králové, 500 02

Chcete pojízdný chlaďák, autobus či sklopný valník? Vůz přestavíme na míru přesně Vaším potřebám.

Pokud potřebujete vůz se speciální přestavbou, jste u nás správně. V Olfin Car PALACE vám společně s osvědčenými dodavateli zajistíme individuální přestavbu vozu na míru. Na kontě máme řadu úprav. Mezi naše zákazníky patří například Městská policieSÚS Královéhradeckého kraje, Veolia, Sbor dobrovolných hasičů BýšťT-audio a další.

Vozy pro tyto zákazníky jsme ve spolupráci s dodavateli vybavili majáky, oranžovou barvou, kamerovým systémem nebo vnějšími polepy. Dokážeme zajistit přestavbu vozu na chladicí vůz, pojízdnou dílnu/prodejnu, skříňové či plachtové nástavby a další speciální automobily. Velmi zajímavou a nevšední přestavbou byla také přestavba užitkového vozu na autobus. Využít také můžete naše nadstandardní služby, jako je poskytnutí náhradních užitkových asistenčních vozů.

1
2

Servis užitkových vozů

Neméně důležitou součástí péče o váš užitkový vůz je také jeho pravidelný servis, o který se vám rádi postaráme. V Olfin Car Palace jsme nově vybudovali speciální servisní centrum pro servis užitkových vozů. 

Samozřejmostí pro naše servisní centrum je:
  • montážní jáma se zvedákem na užitkové vozy až do hmotnosti 5 tun.
  • Prostory máme výškově uzpůsobené i pro plachtové či skříňové nástavby. 
  • Profesionální přístup.