Upravit stránku

Náhradní díly Škoda

 

Společnost Olfin Car PALACE s.r.o. v Hradci Králové Vám nabízí kompletní sortiment Originálních dílů a Originálního příslušenství pro všechny vozy značky Škoda.

Vybírat můžete ze sortimentu Originálních dílů, Originálních výměnných dílů a z řady Economy dílů, které potěší starší vozidlo a hlavně Vaší peněženku. Originální příslušenství, které je navrženo a homologováno přímo pro Váš model si u nás můžete nejen zakoupit, ale i zapůjčit.

Stejně jako dbáme na kvalitu, spolehlivost a bezpečnost nových vozů ŠKODA, klademe stejně vysoké nároky také na výrobu a vývoj ŠKODA Originálních dílů. Velká část náhradních dílů je vyvíjena zároveň s novým vozem, i proto je jejich následná montáž bezproblémová a rychlá. Sortiment ŠKODA Originálních dílů zahrnuje běžné spotřební díly, karosářské díly, originální oleje, ale i čelní skla či světlomety. Na ŠKODA Originální díly poskytujeme standardní dvouletou záruku. Originální díly jsou dostupné až 15 let po skončení výroby daného modelu, proto nemusíte mít obavy, že bychom na váš vůz ŠKODA neměli originální náhradní díl.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti