Upravit stránku

Náhradní díly Škoda

Stejně jako dbáme na kvalitu, spolehlivost a bezpečnost nových vozů ŠKODA, klademe stejně vysoké nároky také na ŠKODA Originální díly. Velká část náhradních dílů je vyvíjena zároveň s novým vozem, i proto je jejich následná montáž bezproblémová a rychlá. Sortiment ŠKODA Originálních dílů zahrnuje běžné spotřební díly, karosářské díly, originální oleje, ale i čelní skla či světlomety. Na ŠKODA Originální díly poskytujeme standardní dvouletou záruku. Originální díly jsou dostupné až 15 let po skončení výroby daného modelu, proto nemusíte mít obavy, že bychom na váš vůz ŠKODA neměli originální náhradní díl.

Vybírat můžete ze sortimentu Originálních dílů, Originálních výměnných dílů a z řady Economy dílů, které potěší starší vozidlo a hlavně Vaší peněženku. Originální příslušenství, které je navrženo a homologováno přímo pro Váš model si u nás můžete nejen zakoupit, ale i zapůjčit.

ŠKODA Economy díly


Zatímco Originální díly a Originální výměnné díly jsou identické s díly používanými při výrobě nových vozů, Economy díly byly speciálně navrženy pro vozy starší 4 let, aby náklady na údržbu a opravy odpovídaly časové hodnotě vozů. V sortimentu najdete například akumulátory, brzdové destičky, výfuky ,tlumiče pérování a mnoho dalších.

ŠKODA Originální výměnné díly


Víte, že můžete využít veškerých výhod nového originálního dílu za cenu mnohem nižší a zároveň šetřit životní prostředí? Stačí využít nabídky Originálních výměnných dílů.

ŠKODA Výměnné díly jsou továrně renovované díly, které jsou během renovace detailně rozebrány, vyčištěny, proměřeny a zkontrolovány. Jednotlivé součástky daného dílu jsou renovovány nebo nahrazeny zcela novými. Široký sortiment ŠKODA Výměnných dílů zahrnuje složité celky jakou jsou kompletní motory, turbodmychadla, alternátory a další.

U dílů jsou zachovány stejné kvalitativní podmínky a záruční doba jako u nového dílu. Proces renovace je daleko šetrnější k životnímu prostředí. Ve srovnání s výrobou nových dílů dochází k úspoře elektrické energie a tepla.

Originální příslušenství

Vybírat u nás můžete také z širokého sortimentu originálního příslušenství Škoda, a to pro všechny aktuální modely vozů Škoda. V nabídce najdete např. originální příčníky, které jednoduše namontujete, gumové koberce, sněhové řetězy a mnoho dalšího. Veškerý sortiment naleznete na eshopu ŠKODA.

 

Economy baterie


Economy baterie jsou pro Vás nejlepší řešení, protože s nimi opravdu ušetříte. Díky snížení jejich výrobních nákladů za současného zachování všech technických a kvalitativních parametrů je při opravách zohledněna zůstatková hodnota vozidla.

Spolehlivost Economy baterií je konstantní po celou dobu používání, a to jak v létě, tak v zimě. Jelikož se dodávají nabité a naplněné, jsou ihned použitelné. 

Economy baterie

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti