Upravit stránku

Autem roku se stává… Peugeot 3008!

Je mladý, svěží, silný a sbírá ocenění, kdekoliv se ukáže. A nyní získal ne jen tak ledajakou cenu. Nový Peugeot 3008 totiž porota složená z 58 evropských novinářů z 22 zemí zvolila Autem roku 2017. Zejména za jeho design, funkce i styl, který porotce naprosto uchvátil.

První SUV v historii Car of the Year

Nejde přitom o první cenu tohoto vozu. Prestižní ocenění doplnilo přibližně dvacet cen, které Peugeot 3008 získal už v minulosti. Jde však o první SUV v historii soutěže Car of the Year, který takovou cenu získal. Celkem páté ocenění Auto roku získal Peugeot již podruhé během tří let. Předchozí modely jej získaly například v letech 2014, 2002, 1988 a v roce 1969.

Cítím velkou radost a hrdost, že nový Peugeot 3008 získal cenu Car of the Year 2017. Toto ocenění korunuje pět let skvělé práce, kterou odvedly týmy naší značky a celé skupiny.
Philippe Imparato, ředitel značky Peugeot

Vlajková loď Peugeot

To, že se Peugeot 3008 zasloužil o takové ocenění, není vlastně ani takové překvapení. Již zpočátku si totiž brousil zuby na to, stát se stěžejním vozem automobilky Peugeot. Vždyť jen v Evropě si doposud Peugeot 3008 objednalo 100 000 zákazníků! Vyrábí se v Sochaux a má nárok na označení „Origine France garantie“ (Záruka francouzského původu).

Peugeot 3008 jsme pro vás vyzkoušeli do posledního šroubku. V naší recenzi si můžete přečíst o jeho největších přednostech, inovativním interiéru nebo digitálním i-Cocpitu.

Chcete se projet v Peugeotu 3008? Auto roku vám rádi předvedeme, napište nám

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti