Upravit stránku

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Vážení zákazníci a obchodní partneři, 

na základě nařízení vlády, spojené s vyhlášeným nouzovým stavem, jsou povoleny: opravy silničních vozidel, prodej náhradních dílů, odtahy a odstraňování závad vozidel, STK v provozu.

To vše samozřejmě za předpokladu dodržování základních hygienických opatření a obecných pravidel pro kontakt osob. Vzhledem k tomu, že však nemůžeme predikovat další vývoj a nelze nyní s jistotou říci, jak se bude postupovat v dalších dnech, provoz našeho autosalonu může být v průběhu následujících dní stále upravován. 

UPOZORŇUJEME, ŽE VEŠKERÝ PROVOZ NAŠICH SLUŽEB JE V POHOTOVOSTNÍM REŽIMU A KE ZMĚNĚ OTEVÍRACÍ DOBY MŮŽE DOCHÁZET KAŽDÝM DNEM !!!

AKTUÁLNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

  • Prodej vozů Opel a Peugeot: ZAVŘENO 

Ačkoliv prodejní oddělení musí být zcela uzavřeno pro styk se zákazníkem, veškeré záležitosti je možné s našimi prodejci řešit telefonicky nebo emailem. Vše tak můžete vyřídit z pohodlí domova (nabídky na nákup vozu, možnosti financování či pojistky apod.). Prodejci jsou Vám takto k dispozici Po - Pá od 8:00 do 16:00 hodin. Kontakt na prodejce Opel ZDE a prodejce Peugeot ZDE.

 

  • Servisní služby Opel, Peugeot a Škoda: OTEVŘENO V OMEZENÉM REŽIMU

Servisní služby, a to včetně prodeje náhradních dílů, jsou momentálně v provozu, a to v otevírací době:
28. 3. 2020 ZAVŘENO
 

Otevírací doba v dalších dnech bude dle aktuálního dění upřesněna. 
> Kontakty Servis OPEL
> Kontakty servis PEUGEOT
> Kontakty servis ŠKODA

 

  • STK a emise: OTEVŘENO 

Zatím standardní otevírací doba, avšak dle aktuálního dění může být dále změněna. Zároveň Vás prosíme o dodržování pravidel pro kontakt osob a přistupovat tak na příjem STK jednotlivě! Také Vás žádáme o vstup pouze s ochrannými prostředky v oblasti obličeje (šátky, roušky, šály apod.). 

V současné době na STK přijímáme pouze platby kartou! Děkujeme za pochopení.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám pevné zdraví!