Upravit stránku

Nový Opel Insignia

Modernizovaný Opel Insignia přijel do Olfin Car Palace.

Sportovní design, perfektní aerodynamika i úsporné motory, to je nový Opel Insignia.  Nový model zaujme nejen výkonem, ale i nižší spotřebou paliva.

K dispozici jsou modely Insignia Grand Sport a Insignia Sports Tourer. Stupně výbav jsou pak Edition, GS Line, Elegance, Ultimate a GSi.

Opel Insignia

EXTERIÉR: sportovní, ale elegantní vůz!

Insignia je již delší dobu vlajkovou lodí značky Opel. Stejně jako poslední řada tohoto modelu, je i nový facelift opravdu vymazlený. Působivý design na první pohled mají na svědomí povedené tvary a sportovní pohled vozu. Vůz je dostatečně prostorný a vybavený komfortními a bezpečnostními prvky. 

INTELLILUX LED® PIXEL světlomety

Novinkou na přání u nové Insignie jsou revoluční přední světlomety, které poskytují lepší osvětlení povrchu vozovky i okolí. Navíc zabraňují oslnění jiných vozidel. Vylepšená je viditelnost především za tmy. Světlomety se skládají celkem z 84 segmentů, kdy se každý přizpůsobuje aktuální situaci a jednotlivé segmenty se tak využívají v případě potřeby. Využít můžete také speciální režim pro jízdu po dálnici, kdy je osvětlení optimalizované právě na dálnici.

A že kola dělají auto? Ano! Především u Insignie Grand Sport, kde můžete vybírat z nabídky ráfků od 17" do 20".

1
2
3
4

Motory

  • Benzínové motory 2.0 Turbo (169 kW/230 k).
  • Naftové 1.5 Diesel (91 kW/122 k) a 2.0 Diesel (129 kW/174 k).

Všechny motory splňují emisní normu Euro 6 D a optimalizovaný systém Start/Stop.

                                K dispozici jsou modely Insignia Grand Sport a Insignia Sports Tourer.

INTERIÉR: elegantní, ergonomický a prostorný

Opel jej vystihuje jednoduše: elegantní, ergonomický a prostorný. Na přání si můžete vybrat ergonomicky certifikovaná přední sedadla, která pomohou vyzvednout pohodlí řidiče a spolujezdce zase o třídu výše. A že se na nich sedí opravdu pohodlně!  Kromě klasického vyhřívání si můžete také na přání navolit také masážní funkce nebo 18  možností nastavení sedadla s pamětí. 

Podobně jako u předchozí verze Opelu Insignia, je i v té současné dostatečný prostor v kabině, čímž je zajištěno pohodlí celé posádky. Vůz také disponuje řadou přihrádek a odkládacích prostor.  

1
2
3

Moderní technologie

I u nové Insignie lze nalézt řadu moderních technologií a bezpečnostních systémů.  Jedním z nich může být barevný dotykový displej Multimedia Navi Pro s integrovanou navigací. Jedná se o prvky: 

  • 8" displej s DAB rádiem, 3D mapy navigace, hlasové ovládání, Bluetooth, kompatibilita s Head-Up displejem, služby Cinnected Navigation, 2 USB porty, Apple CarPlay a Android Auto.

Head-Up displej promítá údaje na čelní sklo vozu. Tím má řidič přehled o rychlosti, navigaci či varovných signálech přímo v úrovni očí. 

Nechybí ani systémy jako automatické brzdění, detekce chodců, kontrola provozu za vozem, automatický tempomat či rozpoznávání dopravních značek.

1

Dostupné výbavy

EDITION
Digitální rádio DAB, 17'' ocelové ráfky, Full-LED přední světlomety, automatická klimatizace, parkovací asistent.

GS LINE
Infozábavní systém Multimedia Navi, 18'' ráfky z lehkých slitin, Full-LED přední světlomety, automatická klimatizace, sada OPC Line Interiér, ambientní osvětlení.

ELEGANCE
Digitální rádio DAB, 17'' ráfky z lehkých slitin, přední světlomety Full-LED, automatická klimatizace, ambientní osvětlení.

ULTIMATE
Infozábavní systém Multimedia Navi Pro, 18'' ráfky z lehkých slitin, světlomety IntelliLux LED Pixel, automatická klimatizace, sada OPC Line Interiér, tónovaná okna, systém Keyless Open and Start.

GS
Infozábavní systém Multimedia Navi Pro, 20'' ráfky z lehkých slitin, světlomety IntelliLux LED Pixel, automatická klimatizace, sada OPC Line Interiér a Exteriér, tónovaná okna.

Kontaktní formulář

    Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.