Upravit stránku

Generálními partnery i v letošním roce!

Předáváme nové vozy a pokračujeme ve spolupráci s NRZP

V roce 2018 proběhlo v Olfin Car PALACE slavností předání vozu Opel a Peugeot pro Národní radu osob se zdravotním postižením ČR. Tím bylo započato generální partnerství s NRZP ČR, kdy vozy, spolu s finanční podporou, slouží činnosti regionálních pracovišť NRZP ČR pro zlepšení jejich mobility. 

Ve spolupráci pokračujeme i v letošním roce a NRZP jsme 12.8.2019 předali dva nové vozy, a to Peugeot 2008 a 308 SW. Jsme velmi hrdí, že v partnerství pokračujeme a spojili jsme s tím tak náš projekt Olfin Car Palace BEZ BARIÉR, který je zaměřený na podporu handicapovaných.

Slavnostní předání vozů NRZP

Zapůjčené vozy i finanční podpora

Organizaci jsme na jejich podporu předali nově celkem dva nové vozy Peugeot. Prvním vozem je Peugeot 308 SW, který byl připraven pro 1. místopředsedu NRZP v Hradci Králové, pana Mgr. Morávka. Dalším zástupcem za značku Peugeot byl předán model 2008, a to pro paní Mgr. Svatošovou, vedoucí poradny NRZP v Pardubicích. Oba vozy jsme zapůjčili zcela zdarma. 

Národní radě Olfin Car PALACE předal také finanční příspěvek ve výši 50 000 Kč. Věříme, že naše podpora osob se zdravotním postižením pomůže a usnadní NRZP ČR jejich péči o tyto osoby.

Kdo se slavnostního předání účastnil?

Protože se jednalo o navázání významné spolupráce, slavnostního předání se účastnil také velice vážený host, a to Mgr. Václav Krása, Předseda NRZP ČR. Události se zúčastnili také důležití členové z řad importu.  Za Peugeot to byl Marco Venturini, ředitel značky Peugeot v ČR, a za Opel se k nám přijel podívat Antonín Pokorný, manažer Opel Handycars.

Po slavnostním předání klíčů k vozům, podepsání smluv a symbolickém nealko přípitku, naši prodejci řidičům vozy představili a řádně předali. 

Chtěl bych moc poděkovat firmě Olfin Car Palace za mimořádnou vstřícnost vůči osobám se zdravotním postižením. Zapůjčená vozidla nám výrazně pomohou při plnění pomoci lidem se zdravotním postižením. Dar, který nám firma poskytla bude využit pro činnost regionálních organizací NRZP v Hradci Králové a Pardubicích. Těšíme se na další spolupráci.  

Mgr. Václav Krása

Předseda NRZP ČR (červen 2018)

Prohlédněte si fotografie z předání vozů z 12.8.2019

1
2

Fotografie ze slavnostního předání v roce 2018

1
2
3
4
5

Spojení Palace BEZ BARIÉR a NRZP ČR

Je tomu již dva roky, co jsme založili projekt Olfin Car Palace BEZ BARIÉR. Za tu dobu máme na kontě řadu předaných vozů pro handicapované, ať už pro řízení, nebo přepravu vozíku. Pokud je nutná přestavba vozu, je vždy zajištěna přesně na míru pro potřeby handicapovaného. 

Spojením s Národní radou osob pro zdravotně postižené náš projekt posuneme zase o kus dále a budeme tak moci pomáhat tam, kde je to potřeba.

Olfin Car Palace Bez Bariér

Pohybujte se svobodně a BEZ BARIÉR, pro handicapované dokážeme zajistit vůz s výraznou slevou.

  • Rádi pomůžeme s výběrem vhodného vozu a zajistíme přestavbu,

  • samozřejmostí je u nás přednostní servis vašeho vozu,
  • vozy pro handicapované jsou dotovány státem částkou až 200 000 Kč a při využití tohoto příspěvku za vás DPH odvede stát,
  • na nový vůz vám přispěje i Olfin Car PALACE, a to díky polepu vozu,
  • v případě potřeby náš prodejce přijede za vámi a vše vám do detailu vysvětlí.

Zajímá vás náš projekt Bez Bariér? Napište nám

    Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti