Upravit stránku

Opel 360° - akční nabídka vozů Opel

Vozy Opel za skvělé ceny a řada benefitů zdarma v Olfin Car Palace!

Plánujete si pořídit nový vůz? Pak byste měli zpozornět! Akce Opel 360° s sebou do Olfin Car PALACE  přivezla nejen jedinečné slevy na nové vozy Opel, ale také řadu benefitů, které od nás získáte zcela zdarma. 

Akce je časově omezena, veškeré výhody jsou platné pouze do 30.11.2019. Neváhejte a sjednejte si u nás testovací jízdu ještě dnes.

                                                                K nákupu nového vozu Opel u nás získáte ZDARMA dálniční známku na celý rok 2020.

V rámci akce Opel 360° na vás čekají tyto benefity zcela ZDARMA:

  • Roční dálniční známka na rok 2020.
  • Sada zimních pneumatik.
  • Prodloužená záruka na 5 let s asistenčními službami.

(Benefity se nevztahují na užitkové vozy a na osobní vozy Opel v základní výbavě.)

Opel

Opel Crossland X

Opel Crossland X

Po vozech, jako je Crossland X, roste v posledních měsících poptávka. Jde totiž o městský crossover s velkorysým zavazadlovým prostorem. Navíc vám neudělá ostudu ani svým designem. Je pohodlný pro sezení i na řízení. Head-up displej, zobrazující hlavní parametry, je umístěný přímo v zorném poli řidiče.

Opel Grandland X

Tento crossover s robustní kapotou sází na jednoduchost a působivý prostor. Jde o plnohodnotný rodinný vůz, doplněný nejnovějšími technologiemi.
V kabině se ale Grandland X vydává klasickou cestou, a tak má v palubní desce analogovou kapličku nad řidičem. Jízda je více než komfortní.

Opel Grandland X

Opel Astra

Opel Astra

Astra je klasika, která v různých modelech brázdí naše silnice už dlouhá léta. Není čemu se divit, Opel novým typům dopřává další a další inovace a dělá z Astry luxusní vůz. Provedení Sports Tourer má například automatické otevírání pátých dveří, chytrou navigaci nebo rozpoznávání dopravních značek a další výbavu. Není divu, že jde o Evropské auto roku 2016.

Opel Insignia

Sportovně elegantní Insignia chytí za srdce každého milovníka pořádných vozů. Líbit se vám budou její propracované detaily, aerodynamická silueta i kabina. Jde prostě o pravé manažerské žihadlo s velkorysou výbavou, do které patří nouzové brzdění s detekcí chodců nebo sledování jízdních pruhů.

Opel Insignia

Opel Combo Life

Opel Combo Life

Každý profesionál potřebuje svého parťáka. Tím vaším by mohl být právě nový Opel Combo Life. Vybrat si můžete z různých rozměrů vozu a široká je i konfigurace výbavy a motorů. Tento parťák do nepohody je rodinný vůz se vším všudy!

Napište nám o testovací jízdu vozy Opel:

    Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.