Upravit stránku

Opel užitkové vozy

opel užitkové vozy


Přijďte si k nám vybrat váš nový užitkový vůz Opel

Nyní navíc pouze v Olfin Car Palace výkupní bonus až 15 000 Kč*! Vybírat můžete z různých délek či motorizací. Naši specialisté Vám vždy poskytnou nabídku na míru a představí možnosti financování. Samozřejmostí je také možnost testovací jízdy. Vůz, spolu s jeho jízdními vlastnostmi, si tak můžete sami vyzkoušet a otestovat přímo v provozu. 

Potřebujete váš vůz upravit dle konkrétních požadavků? žádný problém! Zařídíme přestavbu vozu na míru přesně vašim potřebám.

Proč si koupit vůz Opel?

  • 5 let záruky/200 000 km na každý vůz.

  • Skladové vozy IHNED K ODBĚRU.

  • Ceny již od 279  000 Kč bez DPH.
  • Výkupní bonus až 15 000 Kč* - týká se vybraných skladových vozů Opel Movano. Bližší nabídku a informace Vám poskytnou naši prodejci.

Opel Movano

Tento užitkový vůz uveze jakýkoliv náklad. Překvapí vás výběr variant výšek, velikostí nákladového prostoru i paleta užitkových verzí. Vaše Movano může být klasická dodávka, může mít valník, nebo sklápěčku. Prostě tak, jak budete potřebovat.
Opel Movano

Opel Vivaro

Opel Vivaro je perfektním vozem pro plnění pracovních úkolů. Přejete si dvě, tři, nebo až devět míst k sezení? Nebo Van, Dvojkabinu Crew Van nebo Combi? Tento variabilní všestranný pomocník bude takový, jaký ho potřebujete. Má totiž i mnoho dalšího vybavení a možností.
Opel Vivaro

Opel Combo Van

Každý profesionál potřebuje svého parťáka. Tím vaším by mohl být právě nový Opel Combo Van. Vybrat si můžete z různých rozměrů vozu a široká je i konfigurace výbavy a motorů. 
Opel Combo Van

Kontaktujte naše prodejce:

Nabídneme vám ten nejlepší užitkový vůz pro vaše podnikání, napište nám!

    Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti