Upravit stránku

Pomáháme těm, kdo to potřebují. Olfin Car PALACE předává vozy bez bariér

Kdo může pomáhat, neměl by se dvakrát rozmýšlet. My v Olfin Car PALACE nabízíme pomocnou ruku, aby všichni naši zákazníci mohli plnohodnotně využívat své vozy, i když zrovna potřebují pro řízení speciální úpravu nebo bezbariérové řešení. A pokud zákazník potřebuje, můžeme mu nabídnout také slevu na přestavěný vůz.

Podívejte se, jak jsme pomáhali za dobu našeho projektu.

Peugeot Partner s nakládací rampou

Peugeot Partner není pouze užitkovým vozem, řadí se i mezi skvělé osobní vozy. A  navíc se skvěle hodí i pro jakékoliv přestavby. Nakládací rampa a mechanismus pro bezpečné upoutání vozíku je samozřejmostí pro bezpečný převoz handicapovaného.

 

1
2

Exkluzivní sleva na Opel Astra

Pan Mráz potřeboval vůz s plným ručním řízením. A my jsme mu k němu rádi dopomohli. Předali jsme mu proto upravený vůz, krásný červený Opel Astra. Pan Mráz je upoután na invalidní vozík, a tak je potřeba, aby byla Astra ovladatelná bez použití pedálů. Přestavbu si pan Mráz zajistil sám, my jsme na vůz poskytli exkluzivní slevu. Opel Astra jsme také opatřili speciálním polepem Olfin Car PALACE Bez bariér.

Opel Astra bez bariér
Opel Astra bez bariér

Zafira se speciálním přepínáním pedálů

Další vůz, Opel Zafira, jsme předali panu Vyčichlovi. Vůz má automatickou převodovku, aby zákazníkovi plně vyhovoval. V tomto případě jsme přestavbu zajišťovali my. Zafira má například speciálně upravené tlačítko, které aktivuje nově přidaný plynový pedál. Pan Vyčichlo tak může ovládat řízení pouze levou nohou.

Vůz má tedy pedály plyn-brzda-plyn. Individuální úprava pro našeho zákazníka totiž musela být taková, aby byl plyn na levé straně, nikoliv standardně na pravé. Pokud řidič vůz nastartuje, musí zmáčknout tlačítko, kterým aktivuje levý plynový pedál a pravý se deaktivuje. Pokud vůz zastaví a motor se vypne, řidič opět jednoduše zmáčkne tlačítko, které přepne pedály. Toto řešení odpovídá standardům bezpečnosti a také vyhlášce v zákoně. Vůz může navíc řídit i jakýkoliv jiný řidič. Stačí, když nepřepíná tlačítkem pedály.

1
2

I vám navrhneme nejlepší možnosti pro vůz bez bariér. Napište nám

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti