Upravit stránku

Seznamte se s vozem, který dá na frak i Superbu. Opel Insignia v hodnocení vítězí na plné čáře

Jak vypadá vůz, který to natře i takovým žihadlům, jako je Passat nebo Superb? Je elegantní, má propracované detaily a je vlajkovou lodí automobilky Opel. Nová Insignia nás už přesvědčila o svých přednostech v naší recenzi. A nyní jsme se jen utvrdili v tom, proč by se o ni všichni zájemci o nový vůz měli zajímat.

Podle posledních hodnocení je to totiž špičkový představitel své třídy. Pochvalují si ho i ti nejnáročnější porotci – sami motorističtí publicisté. Na paškál si vzali jízdní vlastnosti, pohodlí a vzhled interiéru, spotřebu i design. Pro Opel dopadla jejich hodnocení přímo skvěle. 

Opel Insignia
Chcete si prohlédnout vůz, který zaujal i ty nejnáročnější recenzenty? Stačí přijít na testovací jízdu do Olfin Car PALACE.

Vítězství na plné čáře i u těch nejnáročnějších

Teprve před pár týdny Opel představil Insignii ve verzi Grand Sport a v kombi verzi Sports Tourer hned třem veledůležitým českým a slovenským motoristickým titulům. Byli jimi AutoTIP, Auto Motor a Sport a slovenský Auto Motor a Šport. Vyšel také článek na Novinky.cz. A výsledek? Ve všech případech Opel Insignia vítězí nad svými přímými konkurenty ze stáje Volkswagen

Insignia ve zkratce

Nejnovější řada vozu Opel Insignia je sportovní a zároveň elegantní auto s propracovanými detaily. Jde o vlajkovou loď automobilky, která jí vtiskla modernizovaný design, působivý již na první pohled. V interiéru je vytříbená, z vnějšku dravá a s řádnou dávkou vyladěných motorů. Bohatá výbava a velká škála asistenčních systémů vás okouzlí. Insignia může mít parkovací systém, kamery kolem celého vozu, tempomat nebo audiovýbavu Bose. Nechybí ani pohon čtyř kol.
Opel Insignia
Opel Insignia

Přijďte se podívat na vůz, který zvítězil nad konkurenty. Objednejte si testovací jízdu v Opelu Insignia

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti