Upravit stránku

Vše, co potřebujete vědět o operativním leasingu

Operativní leasing je skvělým řešením pro firmy, menší společnosti i fyzické osoby, které nemají zájem získat vůz do vlastnictví, ale mají zájem jej využívat. Po skončení leasingové smlouvy se vůz vrátí zpět finanční společnosti. S operativním leasingem vám odpadají starosti s běžným provozem automobilu a získáte vůz do užití za příjemnou cenu. Při výběru chytré varianty navíc získáte výhody, jako je například dálniční známka, pneumatiky nebo servisní náklady v ceně operativního leasingu.

Proč se vám operativní leasing vyplatí

Možná si říkáte, proč vlastně platit za vůz, který pak nakonec vrátíte. Je to ale jasné. Operativní leasing je přesně ušitý na míru těm, kdo nechtějí řešit žádné starosti s vozem. Vyplatí se tak například podnikatelům. S vozem na operativní leasing máte pojištění v ceně a jezdíte ve stále novém a spolehlivém voze. A pokud si automobil za dobu užívání oblíbíte a nebudete se jej chtít vzdát, můžete si jej za zůstatkovou cenu odkoupit, případně požádat o nový.

Chcete získat vůz na operativní leasing? Rádi vám poradíme, která varianta je pro vás nejvhodnější a seznámíme vás s jejími detaily. Napište nám, rádi vás u nás uvidíme.

Výhody operativního leasingu

  • Žádné starosti – nemusíte se starat o servis nebo pojištění (u vybraných programů)
  • Nulová akontace – platíte pouze splátky jednou za měsíc
  • Vyberete si vůz a jeho barvu podle přání

  • Doba pronájmu bývá menší než ekonomická životnost automobilu – 24 nebo 36 měsíců
  • Fixní měsíční splátky po celou dobu financování
  • Mohou jej využívat společnosti i fyzické osoby

Vyberte si svůj operativní leasing

U nás v OLFIN Car PALACE pro vás máme operativní leasing hned v několika programech. Operativní leasing Peugeot vám nabídne mnoho typů opravdu pěkných vozů, ze kterých si můžete vybrat ten svůj vyvolený. Jednotlivé automobily získáte také v různých variantách operativního leasingu, z nichž má každá své vlastní výhody. To samé se týká operativního leasingu Opel. Ten nabízí i variantu určenou pro fyzické osoby. Třeba v novém voze Opel Insignia můžete jezdit již za 7 199 Kč za měsíc.

A jak se liší jednotlivé typy operativních leasingů? V běžném programu v ceně měsíční splátky získáte havarijní pojištění, pojištění předního skla, silniční daň a další. Oproti tomu s programem FULL-SERVICE LEASING už dostanete nadstandardní péči. Patří k němu tankovací karty, náhradní vozidlo, doplňkové pojištění, asistenční služby, servisní náklady, pojištění právní ochrany i další vychytávky. Je tak jen na vás, který typ se vám hodí nejvíc.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti