Upravit stránku

Výprodej - skladové vozy OpelSkladové vozy Opel IHNED K ODBĚRU za akční ceny

Vyberte si z naší nabídky skladových vozů Opel váš vysněný vůz, který vám rádi osobně předvedeme a nabídneme testovací jízdu. Nyní navíc skladové vozy Opel za výhodné ceny se zvýhodněním až několik desítek tisíc. Využít můžete také výhodného financování na třetinky na vozy Opel.

Opel Astra

Astra je klasika, která brázdí naše silnice už dlouhá léta. Není čemu se divit, Opel novým typům dopřává další a další inovace a dělá z Astry luxusní vůz. Provedení Sports Tourer má například automatické otevírání pátých dveří, chytrou navigaci nebo rozpoznávání dopravních značek a další výbavu

Opel Astra
Opel Crossland

Opel Crossland X

Po vozech, jako je Crossland X, roste neustále poptávka. Jde o městský crossover s velkorysým zavazadlovým prostorem. Je pohodlný pro sezení i na řízení. Head-up displej, zobrazující hlavní parametry, je umístěný přímo v zorném poli řidiče.

Opel Grandland X

Tento crossover s robustní kapotou sází na jednoduchost a působivý prostor. Jde o plnohodnotný rodinný vůz, doplněný nejnovějšími technologiemi.
V kabině se ale Grandland X vydává klasickou cestou, a tak má v palubní desce analogovou kapličku nad řidičem. Jízda je více než komfortní.

Opel Grandland

FINANCOVÁNÍ NA TŘETINKY


Jedná se o akci, kdy nyní zákazník uhradí 1/3 vozu před předáním, druhou 1/3 vozu po 12 měsících a třetí 1/3 po 24 měsících od převzetí vozu.
Pojistné je hrazeno v pravidelných měsíčních splátkách. Pro konkrétní cenové nabídky jednotlivých modelů Opel s požadovanou specifikací, včetně jejich možnosti financování, kontaktujte naše prodejce vozů Opel.

1
2

Kontaktujte naše prodejce:

Zajímá vás akční nabídka modelů Opel? Kontaktujte nás

    Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.