Upravit stránku

Vždy víte, za co a kolik platíte

škoda servis

Aby váš vůz ŠKODA dlouho vydržel, spoléháme se na ŠKODA Originální díly a nejmodernější diagnostické a technické vybavení servisu. Vybavení je pravidelně doplňováno o technická zařízení pro nejnovější modely. Jedná se například o diagnostickou tabuli pro seřízení radaru adaptivního tempomatu. Navíc abychom váš vůz znali opravdu do posledního šroubku, musí všichni servisní technici značky ŠKODA pravidelně absolvovat technická školení.

V  našem autorizovaném servise ŠKODA máte také jistotu fixní ceny daného úkonu. Pro každý servisní zásah je totiž stanovený normovaný čas. Pokud se tedy oprava z jakéhokoliv důvodu protáhne, nezatíží tyto vícenáklady vaši peněženku.

Nabízíme komplexní služby, které váš vůz v průběhu let potřebuje.

SERVISNÍ PROHLÍDKY

Udržte svůj vůz dlouho v kondici, funkční a nenechte propadnout záruku...co pro to udělat? Je nutné absolvovat pravidelné servisní prohlídky v autorizovaném servise Škoda. Informace o servisních intervalech vašeho vozu naleznete v servisní knížce, nebo v návodu k obsluze vašeho vozu. 

STK A MĚŘENÍ EMISÍ

Váš vůz připravíme také na technickou kontrolu a měření emisí, která je součástí našeho areálu. Při nutnosti opravíme po dohodě s vámi všechny zjištěné nedostatky či závady, čímž budete mít naprostou kontrolu, že je váš vůz zcela připraven.

VÝMĚNA OLEJE

Další nedílnou součástí péče o váš vůz ŠKODA je pravidelná výměna oleje. Při výměně oleje je u nás samozřejmostí i výměna olejového filtru, aby byl zaručen správný provoz motoru a také jeho dlouhá životnost. 

SERVIS KLIMATIZACE

V letním období vám v našem servise ŠKODA nabízíme také kompletní servis klimatizace. Provedeme test těsnosti klimatizace, zkontrolujeme její správný chod, funkce a tlaky a změříme také množství chladiva. V případě potřeby kapalinu v klimatizaci doplníme či speciálním přípravkem ji vyčistíme.  

kllimatizace
geometrie vozidla

SEŘÍZENÍ GEOMETRIE

Špatné seřízení geometrie náprav způsobuje nerovnoměrné opotřebení pneumatik vašeho vozu. U nás vám tak zajistíme zaměření geometrie a její odborné seřízení. Všechny naše úkony provádíme na moderním zařízení dle předpisů.

SERVIS KAROSERIE A LAKU

V neposlední řadě vám v našem servise také zajistíme opravu poškození karoserie a lakovaných ploch. Postupujeme zde podle technologických postupů s použitím ŠKODA Originálních dílů. 

Objednejte se do autorizovaného servisu ŠKODA v Hradci Králové

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti