Upravit stránku

Opel financování na třetinky

Vyberte si z naší nabídky skladových vozů Opel váš vysněný vůz, který vám rádi osobně předvedeme a nabídneme testovací jízdu. Využít můžete také výhodného financování na třetinky na vozy Opel.Skladové vozy Opel IHNED K ODBĚRU za akční ceny

Jedná se o akci, kdy nyní zákazník uhradí 1/3 vozu před předáním, druhou 1/3 vozu po 12 měsících a třetí 1/3 po 24 měsících od převzetí vozu.
Pojistné je hrazeno v pravidelných měsíčních splátkách. Pro konkrétní cenové nabídky jednotlivých modelů Opel s požadovanou specifikací, včetně jejich možnosti financování, kontaktujte naše prodejce vozů Opel.

Opel Astra Smile

Astra je klasika, která brázdí naše silnice už dlouhá léta. Není čemu se divit, Opel novým typům dopřává další a další inovace a dělá z Astry luxusní vůz. Provedení Sports Tourer má například automatické otevírání pátých dveří, chytrou navigaci nebo rozpoznávání dopravních značek a další výbavu

Opel Astra Smile
Opel Crossland

Opel Crossland X

Po vozech, jako je Crossland X, roste neustále poptávka. Jde o městský crossover s velkorysým zavazadlovým prostorem. Je pohodlný pro sezení i na řízení. Head-up displej, zobrazující hlavní parametry, je umístěný přímo v zorném poli řidiče.

Opel Combo Life

Nové Combo Life je velice prostorný a flexibilní rodinný vůz. Model je dostupný v kratší i delší variantě a bez ohledu na zvolenou délku vozu je v obou variantách k dispozici pět i sedm míst k sezení. Vůz je tak skvělým parťákem na vaše cesty.

Opel Combo Life

Kontaktujte naše prodejce:

Zajímá vás akční nabídka modelů Opel? Kontaktujte nás

    Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.