Upravit stránku

Opel SUV modely

Týden Opel SUV modelů u nás bude probíhat v týdnu od 20. do 25. srpna. V těchto dnech si budete moci otestovat veškeré SUV vozy řady X. Je libo Crossland, Grandland či Moku X ? Při dnech Opel SUV v Olfin Car Palace na vás čeká letní cenové zvýhodnění na tyto vozy až 100 000 Kč. A kdy je vyzkoušíte i vy?

Opel SUV

Opel Crossland X

Opel Crossland X
Po vozech, jako je Crossland X, roste v posledních měsících poptávka. Jde totiž o městský crossover s velkorysým zavazadlovým prostorem. Navíc vám neudělá ostudu ani svým designem. Je pohodlný pro sezení i na řízení a záda vám bude krýt i prémiová služba Opel OnStar, jejíž vyškolení operátoři jsou připravení vám pomoci 24 hodin denně v jakékoliv situaci. 

Opel Grandland X

Tento crossover s robustní kapotou sází na jednoduchost a působivý prostor. Jde o plnohodnotný rodinný vůz, doplněný nejnovějšími technologiemi. V kabině se ale Grandland X vydává klasickou cestou, a tak má v palubní desce analogovou kapličku nad řidičem. Jízda je více než komfortní.
Opel Grandland X

Opel Mokka X

Opel Mokka X
Opel Mokka X se sportovním vzezřením má přívětivé rozměry a slibujeme vám i pohodlnost při řízení. Nejnovější model má vyšperkovaný design, interiér, moderní převodovky i LED světlomety. Díky technologiím a výbavě si poradí v každé situaci na silnici a daří se mu dokonce i v terénu. 

Kontaktujte naše prodejce

Napište nám o testovací jízdu

    Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.