Upravit stránku

Opel Vivaro

Stylový Opel Vivaro je ztělesněním úspornosti, schopnosti a spolehlivosti. Má větší výkon, více prostoru, vyšší komfort pro posádku a skvělou konektivitu. Vyberte si Van, Dvojkabinu, Crew Van nebo Combi. Stejně tak dvě, tři nebo až devět míst k sezení. Stejně tak můžete zvolit standardní nebo prodlouženou karoserii a nižší nebo zvýšenou střechu. Pro vaše potřeby si najdete vždy to pravé Opel Vivaro.

Opel Vivaro

Dvě délky a dvě výšky karoserie umožňují objem nákladového prostoru od 5.2 do 8.6 m3 pro verzi Van. Délka nákladového prostoru je 2 537 mm pro kratší verzi a 2 937 mm pro delší verzi. Nákladový prostor byl navržen pro jednoduchou nakládku a přepravu až 3 europalet. V nabídce standardní a zvýšená užitečná hmotnost.

Pro přepravu dlouhých předmětů ve voze je k dispozici otvor v přepážce FlexCargo, který je umístěný pod sedadlem spolujezdce a umožňuje naložit předměty dlouhé až 3 750 mm (pro kratší verzi karoserie L1) a 4 150 mm (pro delší verzi karoserie L2).

Verze v nabídce:

  • Vivaro Van ve velikostech S, M a L
  • Vivaro Crew Van ve velikostech M a L
  • Vivaro Combi ve velikostech S, M a L
  • Vivaro Platform Cab ve velikosti M

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti