Upravit stránku

Olfin Car PALACE Vám zajistí vůz bez bariér. Výhodněji a na míru

Za naší podpory získáte speciální vozidlo se slevou přesně pro potřeby invalidního člověka, ať už pro řízení, nebo pro přepravu vozíku. Tento projekt je vhodný pro všechny, kdo se chtějí pohybovat bez bariér – pro jednotlivce, asistenční centra i rodiny s handicapovanými.

Zajistíme Vám vůz s výrazným bonusem

V Olfin Car PALACE vám poskytneme finanční podporu pro nákup a přestavbu vozu pro handicapované. Pomůžeme vám nejen s výběrem vhodného typu automobilu, ale také se státními příspěvky na zakoupení vozu, mobilitu a úpravy automobilu. Vozidla pro handicapované jsou dotována státem částkou až 200 000 Kč. Handicapovaný má na tento příspěvek nárok jednou za deset let. Stát také platí DPH za vůz. A k tomu vám Olfin Car PALACE na nové speciální vozidlo přispěje výrazným bonusem – díky polepu vozu.

Využijte projektu OLFIN Car Palace Bez bariér

Polepení vozu

Pokud budete souhlasit, opatříme váš nový vůz polepy. Získáte tak individuální vozidlo přizpůsobené všem vašim požadavkům za velmi výhodnou cenu. Polepení bude vždy jednotné a upravené proporčně podle typu vašeho vozu.

Olfin Car PALACE Bez Bariér je projekt, díky kterému získáte vůz pro handicapované za výhodnější cenu. Podívejte se na náš článek, jak jsme našim zákazníkům předávali vozy bez bariér.

Vůz, který se vám přizpůsobí!

Vymyslíme pro vás co nejvhodnější řešení, aby vám vůz plně vyhovoval – ať už vůz potřebujete řídit, nebo se snadnějším způsobem přepravovat na invalidním vozíku. Pro přestavbu se hodí malé i užitkové vozy. Možná je jakákoliv jejich odborná úprava, ruční ovládání i nakládací rampy. V Olfin Car PALACE si můžete prohlédnout vůz, který si budete chtít zakoupit. K těmto individuálním přestavbám využíváme vozy značek Peugeot a Opel. Pomůžeme vám z nich vybrat ten pravý dle handicapu konkrétní osoby.

Specialista na přestavby

Olfin Car PALACE je na úpravy vozů tím pravým specialistou. Ve spolupráci s odbornou firmou vám zajistíme co nejvíce přizpůsobený automobil. Na kontě máme již řadu jiných přestaveb. Tyto další zajímavé přestavby jsme realizovali například pro SÚS Královéhradeckého kraje nebo pro městskou policii Hradce Králové, kdy jsme zajišťovali vozy s profesionální výbavou. Nejsme proto v tomto oboru žádnými nováčky.


Máte zájem o bonus na vůz pro handicapované? Napište nám

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.