Upravit stránku

Autorizovaný servis Peugeot

V Olfin Car Palace Vám nabízíme autorizovaný prodej a servis vozů Peugeot, specializovaný servis vozů Citröen a prodej náhradních dílů Peugeot. Využijte služeb našeho servisu v Hradci Králové, kde se staráme o to, aby bylo vaše auto vždy ve výborném stavu.

Dopřejte svému vozu PEUGEOT to, co si zaslouží, a navštivte náš autorizovaný servis.

servis Peugeot

Výhody autorizovaného servisu

  • Přímý příjem vozu a proškolený personál,
  • normované procesy, za které neplatíte nic navíc,
  • poskytujeme celou řadu výhod, výhodné ceny za práci i náhradní díly se 100% zárukou na všechny služby.

Navíc, abyste časem nezvyšovali své náklady na opravu a údržbu vozu, nabízíme také věrnostní program Peugeot, se kterým má přibývající věk vašeho auta své výhody. Získat můžete až 30% slevu na originální náhradní díly. Dopřejte tedy svému vozu, co si zaslouží – výhodně, rychle a spolehlivě!

Věrnostní program Peugeot

AŽ 25% SLEVY NA ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY PRO VOZY STARŠÍ 4 LET

Čím starší je Váš vůz, tím větší slevu na originální náhradní díly dostanete. Dopřejte svému vozu profesionální péči bez ohledu na věk. Originální díly do vašeho vozu můžete získat s výhodnou slevou až 25 %, stačí využít věrnostního programu Peugeot. Čím starší je váš vůz, tím větší slevu na originální náhradní díly dostanete. Slevy poskytujeme pro majitele vozů starších 4 let.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti