Upravit stránku

Akce Opel 24 hodin skončila, ale výhodné podmínky zůstávají!

V Olfin Car PALACE na vás čekají jedinečné slevy na vozy Opel i s výhodami. Až do 12.3. si tak u nás můžete pořídit nový vůz Opel za skvělé ceny.

Stačí k nám v těchto dnech přijít. Rádi vám vozy předvedeme a nabídneme jedinečné financování, které bude platit pouze v rámci akce. Nabídka je široká, ať už potřebujete vůz pro podnikání, nebo pro osobní účely, Opel vám nabídne to, po čem toužíte.

V rámci výhodných podmínek na vás čekají tyto benefity:

  • 5letá záruka se službami Opel asistence
  • Výhodný úvěr s úrokem 2,99 % od Opel Finance*
  • Vybrané originální příslušenství Opel se slevou 30 %

 

* Financování se vztahuje na firmy a podnikatele, délka financování 3 roky a akontace 60 %.

Opel 24 hodin

Opel Crossland X

Opel Crossland X

Po vozech, jako je Crossland X, roste neustále poptávka. Jde o městský crossover s velkorysým zavazadlovým prostorem. Je pohodlný pro sezení i na řízení. Head-up displej, zobrazující hlavní parametry, je umístěný přímo v zorném poli řidiče.

Opel Grandland X

Tento crossover s robustní kapotou sází na jednoduchost a působivý prostor. Jde o plnohodnotný rodinný vůz, doplněný nejnovějšími technologiemi.
V kabině se ale Grandland X vydává klasickou cestou, a tak má v palubní desce analogovou kapličku nad řidičem. Jízda je více než komfortní.

Opel Grandland X

Opel Astra

Opel Astra

Astra je klasika, která brázdí naše silnice už dlouhá léta. Není čemu se divit, Opel novým typům dopřává další a další inovace a dělá z Astry luxusní vůz. Provedení Sports Tourer má například automatické otevírání pátých dveří, chytrou navigaci nebo rozpoznávání dopravních značek a další výbavu

Opel Insignia

Sportovně elegantní Insignia chytí za srdce každého milovníka pořádných vozů. Líbit se vám budou její propracované detaily, aerodynamická silueta i kabina. Jde prostě o pravé manažerské žihadlo s velkorysou výbavou, do které patří nouzové brzdění s detekcí chodců nebo sledování jízdních pruhů. 

Opel Insignia

Opel Combo Life

Opel Combo Life

Nové Combo Life je velice prostorný a flexibilní rodinný vůz. Model je dostupný v kratší i delší variantě a bez ohledu na zvolenou délku vozu je v obou variantách k dispozici pět i sedm míst k sezení. Vůz je tak skvělým parťákem na vaše cesty.

Opel Combo Van

Každý profesionál potřebuje svého parťáka. Tím vaším by mohl být právě nový Opel Combo Van. Vybrat si můžete z různých rozměrů vozu a široká je i konfigurace výbavy a motorů. 

Opel Combo Van

Opel Vivaro

Opel Vivaro

Opel Vivaro je perfektním vozem pro plnění pracovních úkolů. Přejete si dvě, tři, nebo až devět míst k sezení? Nebo Van, Dvojkabinu Crew Van nebo Combi? Tento variabilní všestranný pomocník bude takový, jaký ho potřebujete. Má totiž i mnoho dalšího vybavení a možností.

Opel Movano

Tento užitkový vůz uveze jakýkoliv náklad. Překvapí vás výběr variant výšek, velikostí nákladového prostoru i paleta užitkových verzí. Vaše Movano může být klasická dodávka, může mít valník, nebo sklápěčku. Prostě tak, jak budete potřebovat.

Opel Movano

Kontaktujte naše prodejce: