Upravit stránku

Nezmeškejte akci roku, Opel 24 hodin je tu!

Opel 24 hodin

Akce Opel 24 hodin opět přijela do Olfin Car Palace!

V Olfin Car PALACE na vás stále čekají jedinečné slevy na vozy Opel i s výhodami. Akci Opel 24 hodin jsme pro vás totiž prodloužili až do 18. dubna 2019.

Stačí k nám v těchto dnech přijít. Rádi vám vozy předvedeme a nabídneme jedinečné financování, které bude platit pouze v rámci akce. Nabídka je široká, ať už potřebujete vůz pro podnikání, nebo pro osobní účely, Opel vám nabídne to, po čem toužíte.

                                                        Navíc pouze u nás k nákupu vozu získáte ZDARMA příslušenství v hodnotě až 7 000 Kč.

V rámci akce Opel 24 hodin na vás čekají tyto benefity ke KAŽDÉMU VOZU:

  • JEN U NÁS získáte k nákupu vozu příslušenství v hodnotě až 7 000 Kč zcela zdarma!
  • 5letá záruka se službami Opel asistence*
  • CCS karta v hodnotě až 10 000 Kč při financování Opel Finance **
  • Vybrané originální příslušenství Opel se slevou až 50 %
     

Dvouletá výrobní záruka a dále tříletá smluvní záruka Opel
** Platí pro financování 24 HODIN.

Opel 24 hodin

Opel Crossland X

Opel Crossland X

Po vozech, jako je Crossland X, roste v posledních měsících poptávka. Jde totiž o městský crossover s velkorysým zavazadlovým prostorem. Navíc vám neudělá ostudu ani svým designem. Je pohodlný pro sezení i na řízení. Head-up displej, zobrazující hlavní parametry, je umístěný přímo v zorném poli řidiče.

Opel Grandland X

Tento crossover s robustní kapotou sází na jednoduchost a působivý prostor. Jde o plnohodnotný rodinný vůz, doplněný nejnovějšími technologiemi.
V kabině se ale Grandland X vydává klasickou cestou, a tak má v palubní desce analogovou kapličku nad řidičem. Jízda je více než komfortní.

Opel Grandland X

Opel Corsa

Opel Corsa je sofistikovaná a zároveň velmi elegantní a stylová. Svou výbavou navozuje luxusní atmosféru a její prémiové materiály a prvky jsou nejlepší ve své třídě.
Motory Corsy jsou navržené tak, aby snižovaly spotřebu paliva. Corsa je proto perfektní parťák do města i na venkov.

Opel Corsa

Opel Astra

Opel Astra
Astra je klasika, která v různých modelech brázdí naše silnice už dlouhá léta. Není čemu se divit, Opel novým typům dopřává další a další inovace a dělá z Astry luxusní vůz. Provedení Sports Tourer má například automatické otevírání pátých dveří, chytrou navigaci nebo rozpoznávání dopravních značek a další výbavu. Není divu, že jde o Evropské auto roku 2016.

Opel Mokka X

Opel Mokka X se sportovním vzezřením má přívětivé rozměry a slibujeme vám i pohodlnost při řízení. Nejnovější model má vyšperkovaný design, interiér, moderní převodovky i LED světlomety. Díky technologiím a výbavě si poradí v každé situaci na silnici a daří se mu dokonce i v terénu. 
Opel Mokka X

Opel Zafira

Opel Zafira
Tento až 7místný vůz kombinuje všestranné odkládací prostory a luxusní interiér. Pro Zafiru můžete vybrat celou paletu výkonných německých motorů. Vyšperkujte si vlastní Opel Zafira podle svého vkusu. I v dalším vybavení, jako jsou styling sady, ráfky a pneumatiky, se můžete pořádně vyžít.

Opel Adam

Opel Adam
Malý Opel Adam je vůz s velkým potenciálem. Má široké možnosti výbavy a různých systémů i barevných konfigurací. Jde o praktické a mrštné auto do města. Jeden z nejmenších vozů Opel můžete barevně sladit podle svého přání do elegantního nebo sportovního stylu, a to i v interiéru. A protože je Adam hlavně městské auto, pokročilý asistent vám vypočítá ideální manévry pro parkování.

Opel Insignia

Sportovně elegantní Insignia chytí za srdce každého milovníka pořádných vozů. Líbit se vám budou její propracované detaily, aerodynamická silueta i kabina. Jde prostě o pravé manažerské žihadlo s velkorysou výbavou, do které patří nouzové brzdění s detekcí chodců nebo sledování jízdních pruhů. 
Opel Insignia

Opel Combo Life

Každý profesionál potřebuje svého parťáka. Tím vaším by mohl být právě nový Opel Combo Life. Vybrat si můžete z různých rozměrů vozu a široká je i konfigurace výbavy a motorů. Tento parťák do nepohody je rodinný vůz se vším všudy!
Opel Combo Life

Opel Combo Van

Každý profesionál potřebuje svého parťáka. Tím vaším by mohl být právě nový Opel Combo Life. Vybrat si můžete z různých rozměrů vozu a široká je i konfigurace výbavy a motorů. Tento parťák do nepohody je rodinný vůz se vším všudy!
Opel Combo Van

Opel Vivaro

Opel Vivaro
Opel Vivaro je perfektním vozem pro plnění pracovních úkolů. Přejete si dvě, tři, nebo až devět míst k sezení? Nebo Van, Dvojkabinu Crew Van nebo Combi? Tento variabilní všestranný pomocník bude takový, jaký ho potřebujete. Má totiž i mnoho dalšího vybavení a možností.

Opel Movano

Opel Movano
Tento užitkový vůz uveze jakýkoliv náklad. Překvapí vás výběr variant výšek, velikostí nákladového prostoru i paleta užitkových verzí. Vaše Movano může být klasická dodávka, může mít valník, nebo sklápěčku. Prostě tak, jak budete potřebovat.

Kontaktujte naše prodejce: