Upravit stránku

Akce Opel 24 hodin poprvé i online!

Opel 24 hodin

V Olfin Car PALACE na vás čekají jedinečné slevy na vozy Opel i s výhodami. Od 5.3. do 6.3. 2021 si u nás můžete pořídit nový vůz Opel za skvělou cenu. Nabídneme vám také jedinečné financování, které bude platit pouze v rámci akce. Nabídka je široká, ať už potřebujete vůz pro podnikání, nebo pro osobní účely.

Veškeré záležitosti je možné s našimi prodejci řešit ONLINE - telefonicky nebo emailem. Vše tak můžete vyřídit z pohodlí domova (nabídky na nákup vozu, možnosti financování či pojistky apod.).

V rámci výhodných podmínek na vás čekají tyto benefity:

  • Výhodné financování s 0% navýšením*
  • 5letá záruka se službami Opel asistence
  • Vybrané originální příslušenství se slevou až 35 %
Opel 24 hodin
Opel Corsa

Nový Opel Corsa

Nová Corsa budí mladistvý a sportovní dojem, který je navozen jejím lehkým designem a zároveň i nízko posazeným místem řidiče, z čehož těží především ovládání a jízdní vlastnosti vozu. Vybírat je možné celkem ze čtyř výbavových variant: Corsa, Corsa Edition, Corsa Elegance a sportovní Corsa GS Line.

V nabídce jsou nejen tradiční pohony benzín a nafta, ale také plně elektrická verze modelu Opel Corsa.

Nový Opel Crossland

Nový Opel Crossland po faceliftu přijel do Olfin Car Palace a my jsme se nestačili divit! Nové SUV není jen modernizované, ale de facto zcela nové. Menší formalitou pak je i samotný název modelu, protože značka již u Crosslandu nevyužívá označení X. Novinkou je pak u nového Crosslanda systém kontroly trakce IntelliGrip. Vůz je možné si pořídit ve 3 výbavách s velkou možností individuální konfigurace.

Nový Opel Crossland
Crossland X

Opel Crossland X

Po vozech, jako je Crossland X, roste neustále poptávka. Jde o městský crossover s velkorysým zavazadlovým prostorem. Je pohodlný pro sezení i na řízení. Head-up displej, zobrazující hlavní parametry, je umístěný přímo v zorném poli řidiče.

Opel Grandland X

Tento crossover s robustní kapotou sází na jednoduchost a působivý prostor. Jde o plnohodnotný rodinný vůz, doplněný nejnovějšími technologiemi.
V kabině se ale Grandland X vydává klasickou cestou, a tak má v palubní desce analogovou kapličku nad řidičem. Jízda je více než komfortní.

Opel Grandland X
Opel Astra

Opel Astra

Astra je klasika, která brázdí naše silnice už dlouhá léta. Není čemu se divit, Opel novým typům dopřává další a další inovace a dělá z Astry luxusní vůz. Provedení Sports Tourer má například automatické otevírání pátých dveří, chytrou navigaci nebo rozpoznávání dopravních značek a další výbavu

Opel Insignia

Sportovně elegantní Insignia chytí za srdce každého milovníka pořádných vozů. Líbit se vám budou její propracované detaily, aerodynamická silueta i kabina. Jde prostě o pravé manažerské žihadlo s velkorysou výbavou, do které patří nouzové brzdění s detekcí chodců nebo sledování jízdních pruhů. 

Opel Insignia
Opel Zafira

Opel Zafira Life

Opel Zafira přináší plynulou jízdu a skvělý zážitek z jízdy. Zafira Life je dostupná celkem ve třech velikostech a k dispozici je až 9 sedadel, která si můžete užít ve druhé a třetí řadě a lze je posouvat pro více místa pro nohy, sklápět nebo vyjmout z vozu pro větší nákladový prostor.

Opel Combo Life

Spousta místa, všestranný interiér, prémiové komfortní prvky a bezpečnostní prvky - ideální vůz pro rodinu. Vyberte si mezi 5 a 7místnou variantou. Combo Life se pyšní skvělou flexibilitou. Rozeznatelný design Opel díky elegantním a praktickým křivkám, vysoké kvalitě zpracování a chytrým inovacím

Opel Combo Life
Opel Vivaro

Opel Vivaro

Opel Vivaro je perfektním vozem pro plnění pracovních úkolů. Přejete si dvě, tři, nebo až devět míst k sezení? Nebo Van, Dvojkabinu Crew Van nebo Combi? Tento variabilní všestranný pomocník bude takový, jaký ho potřebujete. Má totiž i mnoho dalšího vybavení a možností.

Zvýhodnění až 196 000 Kč (bez DPH platné pro podnikatele)

Opel Movano

Tento užitkový vůz uveze jakýkoliv náklad. Překvapí vás výběr variant výšek, velikostí nákladového prostoru i paleta užitkových verzí. Vaše Movano může být klasická dodávka, může mít valník, nebo sklápěčku. Prostě tak, jak budete potřebovat.

Zvýhodnění až 215 000 Kč (bez DPH, platné pro podnikatele)
Opel Movano

Kontaktujte naše prodejce:

Kontaktní formulář

    Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

*Reprezentativní příklad financování OPEL, Corsa COOL Edition 1.2 75 k, s programem CreditAuto Opel CCC od 0% navýšení
Cena vozu 309.990 Kč vč. DPH, část kupní ceny hrazená klientem: 123.996 Kč (40% z poř. ceny), výše úvěru 185.994 Kč, pevná úroková sazba: 0%, RPSN: 6,4%, 1.– 36. splátka 5.166,5 Kč bez pojištění, 1.-36. měsíční splátka pojištění: 818 Kč (splátka havarijního pojištění:  509 Kč, povinného ručení:  309 Kč), poplatek za poskytnutí úvěru: 0% z pořizovací ceny, celková částka k uhrazení (to znamená výše vypůjčené jistiny plus úroky a poplatek za poskytnutí úvěru, pojištění): 215.442 Kč, délka úvěru 36 měsíců, sazby havarijní pojištění a povinného ručení platné u pojišťovny Generali Česká pojišťovna při spoluúčasti 10%/10.000 Kč. Povinnost uzavřít smlouvu s pojišťovnou Generali Česká pojišťovna. Speciální úrok 0 % ročně platí při úhradě akontace v rozmezí 40 až 70 %, při výběru délky splácení 24 a 36 měsíců.
Tato nabídka platí do 31.3.2021