Upravit stránku

Nové vozy Opel

Opel autosalon

Olfin Car Palace vám nabízí široký výběr nejen nových, ale i skladových vozů značky Opel. Jedná se o zcela nové vozy, které jsou zájemci ihned k dispozici. Oproti jiným novým vozům zákazník nemusí na skladový vůz čekat dlouhou dobu a může si po vyřízení potřebných formalit ještě ten den vůz odvézt. Na všechny skladové vozy se vztahuje plná záruka.

Skladový vůz se vám vyplatí!

Pokud se rozhodnete pořídit si nový vůz, budete na něj nejspíše čekat delší dobu. Vůz musí projít výrobou a jinými náležitostmi a dočkáte se jej za dobu třeba tří měsíců. Skladové vozy jsou oproti tomu fyzicky na skladě u distributora a můžete tedy se svým novým vozem odjet téměř ihned po jeho výběru. V některých případech jsou skladové vozy navíc prodávané za výhodnější ceny, než stejné modely objednané z výroby.

Budete-li nad nabídkou našich skladových vozů Opel váhat, kontaktujte nás. Rádi vám poradíme s výběrem nového vozu a předvedeme vám modely, které vás budou zajímat. Zpracujeme pro vás také individuální nabídku financování vybraného vozu, pojištění a pomůžeme vám s dalšími potřebnými náležitostmi. Naši servisní poradci, prodejci a další pracovníci jsou zde pro vás a rádi vám poradí s výběrem nového vozu, i s jeho dalším servisem.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti