Upravit stránku

Náhradní díly Peugeot

náhradní díly Peugeot

Originální náhradní díly Peugeot

Originální díly poskytují perfektní bezpečnost a jsou ztělesněním optimální funkčnosti a přesnosti lícování, dlouhé životnosti a udržení hodnoty. Originální díly Peugeot vám umožní zachovat spolehlivost, bezpečnost, komfort a potěšení z řízení vašeho vozu Peugeot. Jejich kvalita a funkčnost plní nejvyšší standardy napříč celým sortimentem. Na originální díly včetně práce je poskytována záruka jeden rok v autorizované servisní síti PEUGEOT.

V našem autosaloně Vám nabízíme autorizovaný prodej a servis vozů značky Peugeot, specializovaný servis vozů značky Citröen a prodej náhradních dílů značky Peugeot.

Vybírat můžete ze širokého sortimentu originálních dílů Peugeot nebo repasovaných dílů Peugeot, které potěší Vaše starší vozidlo a hlavně Vaší peněženku. U nás Vám také nabízíme kompletní sortiment Originálního příslušenství Peugeot.

Proč využívat pouze originální díly?

 

Snaha ušetřit má v některých případech jasné meze, které se nevyplácí překračovat. U neoriginálních náhradních dílů to platí dvojnásob! Důkazem jsou praskající brzdové kotouče, špatně svítící světlomety a velkým problémem poslední doby jsou také nekvalitní kola, která se při vyšší zátěži lámou, protože oproti prověřeným originálům nemají dostatečnou pevnost. Na neznačkové díly lze přitom narazit jak na internetu, v kamenných prodejnách tak i v neautorizovaných servisech. 

Neoriginální náhradní díl může ve srovnání s originálním vypadat naprosto totožně, ale přitom bude vyrobený z jiného materiálu a za použití jiné technologie. To má pro konečnou kvalitu dílu zásadní vliv jak z pohledu funkčnosti, tak i bezpečnosti. U originálu vám za kvalitu ručí výrobce a prodejce.

Originální repasované díly = kvalitní řešení

Použité díly jsou repasovány podle přísných pravidel, přičemž musí splnit stejná kritéria jako originální díly. V tom tkví opravdová záruka kvality. Na tyto díly se vztahuje stejná výrobní záruka jako na nové originální náhradní díly. Váš vůz si tak může zachovat perfektní stav i za sníženou cenu originálních repasovaných dílů. V porovnání s cenou nového originálního dílu tak výrazně ušetříte v řádu 30 až 40 %. Při výběru repasovaných náhradních dílů přispějete ke snížení dopadu na životní prostředí.

DODEJTE SVÉMU VOZU PEUGEOT OSOBITÝ CHARAKTER S ORIGINÁLNÍM PŘÍSLUŠENSTVÍM

Objevte širokou řadu originálního příslušenství a doplňků Peugeot. S jeho výběrem i montáží vám velmi rádi pomohou naši pracovníci. 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti