Upravit stránku

Peugeot Emotion Day

Peugeot Emotion day

Nejmodernější řada SUV, rodinný Rifter a další modely Peugeot!

Nastartujte své emoce za volantem vozů Peugeot a přijďte navštívit naši legendární akci PEUGEOT EMOTION DAY.

Akce se koná 18. června 2021 od 10:00 do 18:00 u nákupního centra Tesco - Rašínova tř. v Hradci Králové. Tento den budete ve znamení elektromobility a vy tak budete mít možnost vyzkoušet 100% elektrické či plug-in hybridní vozy. Chybět nebude nejmodernější řada SUV, rodinný Rifter a další modely Peugeot!

Nebojte se dorazit, celá akce bude probíhat za přísných hygienických opatření.

Doprovodný program

V našem testovacím centru se těšíme i na děti! LEV JACQUES jim nabídne zábavu v Igráčkově dětském koutku, na elektrokoloběžce Peugeot či na autodráze. A protože ví, co mají děti nejraději, nenechá je odejít bez balonku, lízátka s překvapením nebo vynikající zmrzliny Prima.
 

  • Igráčkův dětský koutek
  • Autodráha
  • Elektrokoloběžka Peugeot
  • Lev Jacques
  • Občerstvení

Soutěž o ceny

V rámci roadshow PEUGEOT EMOTION DAY 2021 jsou pro vás připraveny soutěže o zajímavé ceny. Pro účast v hlavní soutěži se stačí pouze registrovat na testovací jízdu na www.peugeotemotionday.cz, přijít na vybrané místo konání roadshow a vyplnit s hosteskou krátký dotazník. Po skončení akce vylosujeme výherce cen.

Čeká na vás např. 14-denní výpůjčka plug-in hybridního vozu Peugeot 3008 s pohonem 4x4, týdenní výpůjčka skútru Peugeot, dětská autosedačka HUGO, fotoaparát NIKON a další hodnotné ceny.

Pro návštěvníky s duší závodníků máme připravený simulátor Xseries 208 s možností vyhrát vstup a ubytování na Barum Czech Rally Zlín 2021 včetně zkušební jízdy s jezdcem stáje Ralexsport Davidem Štefanem ve voze Peugeot 208 R4!

Kontaktujte nás

    Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.